Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Вівторок, 16 липня 2019 19:20
Новини: Політика
11175

Рішення влади щодо попередження пожеж непрофесійні - "Наша Україна"

У партії "Наша Україна" вважають недостатніми та непрофесійними рішення влади стосовно попередження пожеж, повідомили ІМК у прес-службі НУ. "Рішення екстреного засідання РНБО якісь зовсім "для галочки": посилити контроль, відкликати з відпусток чиновників тощо. Єдиним креативним рішенням нинішньої влади, про яке дізналась громадськість, стало рішення про заборону проводити феєрверки. Воно, безумовно, правильне, але цього недостатньо", - вважають у "Нашій Україні".

У партії переконані, що орієнтація відповідних служб на вживання протипожежних заходів спрямована на захист майна, натомість невідомо про спеціальні рішення РНБО, спрямовані на захист власне людей від спеки, насамперед людей похилого віку та дітей.

"Під час засідання РНБО В.Янукович висловив занепокоєння ситуацією в регіонах України з невиконання ухвалених урядом заходів протипожежної безпеки. А як же вони можуть виконуватись, якщо країна до сьогодні не має профільного міністра з надзвичайних ситуацій, посада якого стала розмінною картою в політичних ігрищах нинішнього режиму", - зазначають у "Нашій Україні".

Автори повідомлення вважають, що, "виставляючи у нинішніх складних умовах на підкилимні торги посаду міністра з надзвичайних ситуацій, влада фактично свідомо дезорганізовує роботу профільного міністерства в умовах надзвичайної ситуації і ставить під загрозу життя людей".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram