Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
140400

"Зомбі" під Нацрадою вимагали позбавити ліцензій телеканали за трансляцію російських серіалів

"Зомбі" під Нацрадою вимагали позбавити ліцензій телеканали за трансляцію російських серіалів

КИЇВ. 3 грудня. УНН. Активісти Громадянського руху "Відсіч" та волонтери, переодягнені у костюми зомбі, влаштували під стінами Національної ради з питань телебачення і радіомовлення театралізовану акцію-перфоманс. Вони вимагали у посадовців вжити більш рішучих заходів щодо телеканалів, котрі найбільше демонструють російську телепродукцію, передає кореспондент УНН.

Кілька десятків молодих дівчат і юнаків спеціально для даної акції перебралися у костюми зомбі і влаштували під будівлею Нацради музичну виставу. В її ході вони виконали танець зазомбованих телеглядачів, які від надлишку російської пропаганди втрачають свідомість і здоровий глузд.

Також "зазомбовані" активісти намагалися прорватися усередину приміщення Нацради, однак ці їх намагання зупинила охорона установи.

Один із організаторів акції і представник громадської організації "Відсіч" Катерина Чепура зазначила, що російські серіали, де головні ролі виконують актори із відвертою антиукраїнською продукцією, не мають права бути у вітчизняному ефірі.

"Сьогодні у деяких українських телеканалів 80% ефірного часу заповнені російською телепродукцією, а особливо серіалами. Ми вимагаємо від Нацради скасувати ліцензії на мовлення у цих українських каналів, які активно транслюють російський контент. Мова зокрема про телеканал "Україна", "НТН", "ICTV" та інші", - зазначила вона.

К.Чепура розповіла, що вони ретельно моніторять український інформаційний простір, і у разі, якщо Нацрада не зверне увагу на їх вимоги, то вони і надалі приходитимуть під її стіни з подібними пікетами.

У ході акції-перфомансу "зазомбовані" активісти також іронічно виявляли симпатію і потребу у перегляді серіалів з такими російськими акторами як М.Пореченков та І.Охлобистін.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram