Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 15 лютого 2019 23:52
Новини: Політика
90315

Повний список керівників парламентських комітетів, затверджених ВР

Повний список керівників парламентських комітетів, затверджених ВР

КИЇВ. 4 грудня. УНН. Сьогодні, 4 грудня, народні депутати затвердили керівний склад парламентських комітетів та розподіл по комітетах, повідомляє УНН.

ВР затвердила постанову “Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання”.

1) Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин:
Голова Комітету — Кутовий Тарас Вікторович — народний депутат України, фракція БПП;
перший заступник голови Комітету Лабазюк Сергій Петрович — народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;
заступник голови Комітету _ Бакуменко Олександр Борисович — народний депутат України, фракція БПП;
заступник голови Комітету — Бобов Геннадій Борисович — народний депутат України, депутатська група “Економічний розвиток”;
заступник голови Комітету — Заболотний Григорій Михайлович — народний депутат України, фракція БПП;
заступник голови Комітету — Івченко Вадим Євгенович — народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
секретар Комітету — Лунченко Валерій Валерійович  народний депутат України, фракція Політичної партії “Народний Фронт”;

2) Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства:
Голова Комітету
перший заступник голови Комітету — Андрієвський Дмитро Йосипович — народний депутат України, фракція БПП;
перший заступник голови Комітету -Скуратовський Сергій Іванович — народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
заступник голови Комітету — Бабак Альона Валеріївна — народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання „Самопоміч“;
заступник голови Комітету — Кодола Олександр Михайлович  народний депутат України, фракція Політичної партії „Народний Фронт“;
заступник голови Комітету — Сабашук Петро Павлович — народний депутат України, фракція БПП;”;
заступник голови комітету — Шинькович Андрій Васильович — народний депутат України, фракція БПП;
секретар Комітету — Сташук Віталій Филимонович народний депутат України, фракція Політичної партії “Народний Фронт”;

3) Комітет з питань бюджету:
Голова Комітету — Павелко Андрій Васильович — народний депутат України, фракція БПП;
перший заступник голови Комітету Деркач Андрій Леонідович — народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;
заступник голови Комітету — Кривенко Віктор Миколайович — народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”;
заступник голови Комітету — Мельник Сергій Іванович — народний депутат України, фракція БПП;
заступник голови Комітету — заступник голови Комітету — Савченко Олексій Юрійович — народний депутат України, фракція БПП;
секретар Комітету — Шкварлюк Володимир Васильович народний депутат України, фракція Політичної партії “Народний Фронт”;

4) Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики
та місцевого самоврядування:
Голова Комітету — Власенко Сергій Володимирович — народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
перший заступник голови Комітету Ледовських Олена Володимирівна народний депутат України, фракція Політичної партії “Народний Фронт”;
заступник голови Комітету — Амельченко Василь Васильович — народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
заступник голови Комітету — Кудлаєнко Сергій Володимирович — народний депутат України, фракція БПП;
заступник голови Комітету — КурилоВіталій Семенович — народний депутат України, фракція БПП;
секретар Комітету — Гончаренко Олексій Олексійович — народний депутат України, фракція БПП;

5) Комітет з питань екологічної політики, природо¬користування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи:
Голова Комітету — Томенко Микола Володимирович — народний депутат України, фракція БПП;
перший заступник голови Комітету  Дирів Анатолій Борисович  народний депутат України, фракція Політичної партії “Народний Фронт”;
заступник голови Комітету — Ленський Олексій Олексійович — народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
заступник голови Комітету — Недава Олег Анатолійович — народний депутат України, фракція БПП;
секретар Комітету — Єднак Остап Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”;

6) Комітет з питань економічної політики:
Голова Комітету — Іванчук Андрій Володимирович  народний депутат України, фракція Політичної партії “Народний Фронт”;
перший заступник голови Комітету  Кацуба Володимир Михайлович — народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;
заступник голови Комітету — Довгий Олесь Станіславович — народний депутат України, позафракційний;
заступник голови Комітету — Соловей Юрій Ігорович — народний депутат України, фракція БПП;
секретар Комітету — Матківський Богдан Миронович — народний депутат України, фракція БПП;

7) Комітет з питань європейської інтеграції:
Голова Комітету — Геращенко Ірина Володимирівна — народний депутат України, фракція БПП;
перший заступник голови Комітету  Семерак Остап Михайлович  народний депутат України, фракція Політичної партії “Народний Фронт”;
заступник голови Комітету — Артеменко Андрій Вікторович — народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
заступник голови Комітету — Іонова Марія Миколаївна — народний депутат України, фракція БПП;
заступник голови Комітету — Павленко Ростислав Миколайович — народний депутат України, фракція БПП;
секретар Комітету — заступник голови Комітету  Сотник Олена Сергіївна — народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”.

8) Комітет з питань законодавчого забезпечення право¬охоронної діяльності:
Голова Комітету — Кожем’якін Андрій Анатолійович — народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
перший заступник голови Комітету — Паламарчук Микола Петрович — народний депутат України, фракція БПП;
заступник голови Комітету — Костенко Павло Петрович — народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”;
заступник голови Комітету — Купрій Віталій Миколайович — народний депутат України, фракція БПП;
заступник голови Комітету — Мосійчук Ігор Володимирович — народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
секретар Комітету — Геращенко Антон Юрійович  народний депутат України, фракція Політичної партії “Народний Фронт”;

9) Комітет з питань запобігання та протидії корупції:
Голова Комітету — Соболєв Єгор Вікторович — народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”;
перший заступник голови Комітету — Савчук Юрій Петрович — народний депутат України, фракція Політичної партії “Народний Фронт”;
заступник голови Комітету — Береза Борислав Юхимович — народний депутат України, позафракційний;
заступник голови Комітету — Гарбуз Юрій Григорійович — народний депутат України, фракція БПП;
заступник голови Комітету — Попов Ігор Володимирович — народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
заступник голови Комітету — Чумак Віктор Васильович — народний депутат України, фракція БПП;
секретар Комітету — Добродомов Дмитро Євгенович — народний депутат України, фракція БПП.

10) Комітет у закордонних справах:
Голова Комітету — Гопко Ганна Миколаївна — народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”;
перший заступник голови Комітету — Климпуш-Цинцадзе Іванна Орестівна — народний депутат України, фракція БПП;
заступник голови Комітету — Вовк Віктор Іванович — народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
заступник голови Комітету — Гузь Ігор Володимирович  народний депутат України, фракція Політичної партії “Народний Фронт”;
заступник голови Комітету  Тарасюк Борис Іванович — народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
секретар Комітету  Присяжнюк Олександр Анатолійович  народний депутат України, фракція Політичної партії “Народний Фронт”.

11) Комітет з питань інформатизації та зв’язку:
Голова Комітету  Данченко Олександр Іванович — народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”;
перший заступник голови Комітету  Лук’янчук Руслан Валерійович  народний депутат України, фракція Політичної партії “Народний Фронт”;
заступник голови Комітету — Гринів Ігор Олексійович — народний депутат України, фракція БПП;
заступник голови Комітету  Усов Костянтин Глібович — народний депутат України, фракція БПП;
секретар Комітету  Матузко Олена Олександрівна — народний депутат України, фракція БПП;

12) Комітет з питань культури і духовності:
Голова Комітету  КняжицькийМикола Леонідович  народний депутат України, фракція Політичної партії “Народний Фронт”;
перший заступник голови Комітету  Подоляк Ірина Ігорівна — народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”;
заступник голови Комітету  Єленський Віктор Євгенович  народний депутат України, фракція Політичної партії “Народний Фронт”;
секретар Комітету  Матіос Марія Василівна — народний депутат України, фракція БПП;

13) Комітет з питань науки і освіти:
Голова Комітету  Гриневич Лілія Михайлівна  народний депутат України, фракція Політичної партії “Народний Фроонт”;
перший заступник голови Комітету  Співаковський Олександр Володимирович — народний депутат України, фракція БПП;
заступник голови Комітету — Кириленко Іван Григорович — народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
заступник голови Комітету — Скрипник Олексій Олексійович — народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “Сампопоміч”;
секретар Комітету  Поплавський Михайло Михайлович — народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;

14) Комітет з питань національної безпеки і оборони:
Голова Комітету  Пашинський Сергій Володимирович  народний депутат України, фракція Політичної партії “Народний Фронт”;
перший заступник голови Комітету  Семенченко Семен Ігорович — народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання „САМОПОМІЧ“;
заступник голови Комітету — Білецький Андрій Євгенійович — народний депутат України, позафракційний;
заступник голови Комітету  Богуслаєв Вячеслав Олександрович — народний депутат України, депутатська група „Воля народу“;
заступник голови Комітету — Мамчур Юлій Валерійович — народний депутат України, фракція БПП;
заступник голови Комітету — Мельничук Сергій Петрович — народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
заступник голови Комітету — Ярош Дмитро Анатолійович — народний депутат України, позафракційний;
секретар Комітету  Вінник Іван Юлійович — народний депутат України, фракція БПП;

15) Комітет з питань охорони здоров’я:
Голова Комітету  Богомолець Ольга Вадимівна — народний депутат України, фракція БПП;
перший заступник голови Комітету  Корчинська Оксана Анатоліївна — народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
заступник голови Комітету  Шипко Андрій Федорович — народний депутат України, депутатська група „Економічний розвиток“;
заступник голови Комітету — Сисоєнко Ірина Володимирівна — народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання „САМОПОМІЧ“;
заступник голови Комітету — Донець Тетяна Анатоліївна  народний депутат України, фракція Політичної партії „Народний Фронт“;
секретар Комітету  Колганова Олена Валеріївна  народний депутат України, фракція Політичної партії „Народний Фронт“;

16) Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки:
Голова Комітету  Мартиненко Микола Володимирович  народний депутат України, фракція Політичної партії “ Народний Фронт ”;
перший заступник голови Комітету  Домбровський Олександр Георгійович — народний депутат України, фракція БПП;
заступник голови Комітету — Бєлькова Ольга Валентинівна — народний депутат України, фракція БПП;
заступник голови Комітету — Насалик Ігор Степанович — народний депутат України, фракція БПП;
заступник голови Комітету  Онищенко Олександр Романович — народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;
секретар Комітету  Войціцька Вікторія Михайлівна — народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання „Самопоміч“;

17) Комітет з питань податкової та митної політики:
Голова Комітету  Насіров Роман Михайлович — народний депутат України, фракція БПП;
перший заступник голови Комітету — Журжій Андрій Валерійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання „Самопоміч“;
заступник голови Комітету — Вознюк Юрій Володимирович  народний депутат України, фракція Політичної партії “ Народний Фронт”;
заступник голови Комітету  Развадовський Віктор Йосипович — народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;
заступник голови Комітету — Рибалка Сергій Вікторович — народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
заступник голови Комітету — Фролов Микола Олександрович — народний депутат України, фракція БПП;
секретар Комітету  Кришин Олег Юрійович  народний депутат України, фракція Політичної партії “Народний Фронт”;

18) Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин:
Голова Комітету  Немиря Григорій Михайлович — народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
перший заступник голови Комітету  Пацкан Валерій Васильович — народний депутат України, фракція БПП;
заступник голови Комітету  Логвинський Георгій Володимирович  народний депутат України, фракція Політичної партії " Народний Фронт“;
заступник голови Комітету — Фельдман Олександр Борисович — народний депутат України, позафракційний;
секретар Комітету  Рабінович Вадим Зіновійович  народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

19) Комітет з питань правової політики та правосуддя:
Голова Комітету  Князевич Руслан Петрович — народний депутат України, фракція БПП;
перший заступник голови Комітету  Ємець Леонід Олександрович  народний депутат України, фракція Політичної партії " Народний Фронт“;
заступник голови Комітету  Алєксєєнко Сергій Олегович — народний депутат України, фракція БПП;
заступник голови Комітету — Кіссе Антон Іванович — народний депутат України, депутатська група “Економічний розвиток”;
заступник голови Комітету — Яніцький Василь Петрович — народний депутат України, фракція БПП;
секретар Комітету  Лозовой Андрій Сергійович — народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

20) Комітет з питань промислової політики та підприємництва:
Голова Комітету  Галасюк Віктор Валерійович — народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
перший заступник голови Комітету  Єфімов Максим Вікторович — народний депутат України, фракція БПП;
заступник голови Комітету  Гіршфельд Анатолій Мусійович — народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;
заступник голови Комітету — Кіраль Сергій Іванович — народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”;
заступник голови Комітету — Кужель Олександра Володимирівна — народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
заступник голови Комітету — Розенблат Борислав Соломонович — народний депутат України, фракція БПП;
секретар Комітету  Хміль Михайло Михайлович  народний депутат України, фракція Політичної партії “Народний Фронт”;

21) Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України:
Голова Комітету 
перший заступник голови Комітету  Пинзеник Павло Васильович  народний депутат України, фракція Політичної партії “Народний Фронт”;
заступник голови Комітету  Арешонков Володимир Юрійович — народний депутат України, фракція БПП;
заступник голови Комітету  Бондар Віктор Васильович — народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;
заступник голови Комітету  Купрієнко Олег Васильович — народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
секретар Комітету  Лубінець Дмитро Валерійович — народний депутат України, фракція БПП;

22) Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики:
Голова Комітету  Сюмар Вікторія Петрівна  народний депутат України, фракція Політичної партії “Народний Фронт”;
перший заступник голови Комітету  Червакова Ольга Валеріївна — народний депутат України, фракція БПП;
заступник голови Комітету — Висоцький Сергій Віталійович  народний депутат України, фракція Політичної партії “Народний Фронт”;
заступник голови Комітету  Опанасенко Олександр Валерійович — народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”;
секретар Комітету  Кондратюк Олена Костянтинівна — народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;

23) Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики та спорту:
Голова Комітету  Палатний Артур Леонідович — народний депутат України, фракція БПП;
перший заступник голови Комітету  Величкови Микола Романович  народний депутат України, фракція Політичної партії “Народний Фронт”;
заступник голови Комітету  Петренко Олег Миколайович — народний депутат України, фракція “Народний Фронт”
заступник голови Комітету — Силантьєв Денис Олегович — народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
секретар Комітету  Романова Анна Анатоліївна — народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”;

24) Комітет з питань соціальної політики, зайнятості
та пенсійного забезпечення:
Голова Комітету  Денісова Людмила Леонтіївна  народний депутат України, фракція Політичної партії “Народний Фронт”;
перший заступник голови Комітету  Каплін Сергій Миколайович — народний депутат України, фракція БПП;
заступник голови Комітету  Куніцин Сергій Володимирович — народний депутат України, фракція БПП;
секретар Комітету  Веселова Наталія Василівна — народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”;

25) Комітет у справах ветеранів та інвалідів:
Голова Комітету  Третьяков Олександр Юрійович — народний депутат України, фракція БПП;
перший заступник голови Комітету  Бурбак Максим Юрійович  народний депутат України, фракція Політичної партії “Народний Фронт”;
заступник голови Комітету  Рибчинський Євген Юрійович — народний депутат України, фракція БПП;
заступник голови Комітету  Гаврилюк Михайло Віталійович  народний депутат України, фракція Політичної партії “Народний Фронт”;
заступник голови Комітету — Шухевич Юрій-Богдан Романович — народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
секретар Комітету  Мірошник Андрій Миколайович — народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”;

26) Комітет з питань транспорту:
Голова Комітету  Дубневич Ярослав Васильович — народний депутат України, фракція БПП;
перший заступник голови Комітету  Васюник Ігор Васильович  народний депутат України, фракція Політичної партії “Народний Фронт”;
заступник голови Комітету  Атрошенко Владислав Анатолійович — народний депутат України, позафракційний;
заступник голови Комітету — Козир Борис Юрійович — народний депутат України, фракція БПП;
заступник голови Комітету  Шкіря Ігор Миколайович — народний депутат України, депутатська група “Економічний розвиток”;
секретар Комітету  Шаповалов Юрій Анатолійович — народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;

27) Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності:
Голова Комітету 
перший заступник голови Комітету  Клімов Леонід Михайлович — народний депутат України, депутатська група “Економічний розвиток”;
заступник голови Комітету  Демчак Руслан Євгенійович — народний депутат України, фракція БПП;
заступник голови Комітету  Дзензерський Денис Вікторович  народний депутат України, фракція Політичної партії “Народний Фронт”;
заступник голови Комітету — Кириченко Олексій Миколайович — народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
заступник голови Комітету  Лаврик Олег Васильович — народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”;
секретар Комітету  Поляков Максим Анатолійович  народний депутат України, фракція Політичної партії “Народний Фронт”;

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...