Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 24 червня 2019 20:20
Новини: Політика
8685

В.Онопенко підтримав ініціативи В.Януковича щодо реформи кримінальної юстиції

Голова Верховного суду України Василь Онопенко відзначив, що судді підтримують ініціативи Президента стосовно реформи кримінальної юстиції та вноситимуть з цього питання свої пропозиції. Про це ІМК повідомили у прес- службі глави держави.

"Нам треба напрацювати - де роль прокуратури, правоохоронних органів. Потрібно реформувати ті інститути, які теж десятки років не реформуються. Суд сам ефективно не спрацює, якщо погано працюють правоохоронні органи. Тому тут ми Ваші зусилля підтримуємо однозначно. Я думаю, це лише початок нашої ефективної співпраці", - зазначив він.

"Судову реформу можна було робити лише тоді, коли ми маємо консолідовану владу - політики консолідувалися навколо глави держави, у парламенті є більшість, уряд працює ефективно. Таким чином ми можемо реалізувати наші напрацювання", - сказав В.Онопенко, коментуючи підсумки зустрічі з главою держави.

Він також зазначив, що підготовлені фахівцями ВСУ напрацювання вже певною мірою знайшли відображення у законі про судоустрій та статус суддів. "Ті позитивні речі, які там є, знаходять підтримку суддівського корпусу, мою та моїх колег із Верховного суду. Проблеми, що залишилися, виправлятимемо разом", - резюмував В.Онопенко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...