Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 23 липня 2019 01:25
Новини: Політика
9525

У МОН відбудеться засідання колегії щодо завдань на 2010/2011 навчальний рік

19-20 серпня Міністерство освіти та науки проведе дводенне розширене засідання колегії "Про підсумки розвитку загальної середньої та дошкільної совіти у 2009/2010 навчальному році та завдання на 2010/2011 навчальний рік". Про це ІМК повідомили у прес-службі МОН.

19 серпня планується робота 9 секцій педагогічних працівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів за напрямами: дошкільна освіта, початкова освіта, історична освіта, літературна освіта (українська та зарубіжна), біологічна освіта, математична освіта, інформаційно- комунікаційні технології в освіті, фізична освіта та хімічна освіта. Секції працюватимуть з 11:00 до 16:00 год. в загальноосвітніх навчальних закладах м. Києва.

20 серпня у Палаці культури Національного технічного університету "КПІ" (м. Київ, проспект Перемоги, 37) відбудеться пленарне засідання колегії. Участь у засіданні братимуть члени колегії МОН, заступники Голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій з гуманітарних питань, Міністр освіти і науки АРК, начальники обласних управлінь освіти і науки, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, начальники управлінь освіти і науки обласних центрів, відділів (управлінь) освіти виконавчих комітетів районних рад (районних державних адміністрацій), ректори (директори) вищих педагогічних навчальних закладів, ректори та проректори інститутів післядипломної педагогічної освіти, педагогічні працівники.

Також до участі у колегії запрошені представники закордонних українських навчальних закладів Королівства Іспанія, Італійської Республіки, Грецької Республіки, Чеської Республіки, Португальської Республіки, Французької Республіки та Турецької Республіки. Перед початком засідання працюватиме виставка-ярмарок українських видавництв, на якій представлятиметься навчальна література для дітей.

У ході засідання колегії передбачено виступи Міністра освіти і науки Дмитра Табачника, членів колегії МОН, представників органів управлінь освітою, учасників тематичних секцій тощо. Захід такого масштабу проводиться вперше.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...