Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
12900

Партія регіонів заявила про намір очолити райради в Києві

"Інформація, що недавно з`явилася в ЗМІ, про те, що Партія регіонів планує ліквідувати райони і, відповідно, районні ради Києва з метою відміни виборів у столиці восени цього року, не відповідає дійсності. Ми не збираємося ліквідовувати райони, а ставимо собі мету очолити райради", - заявив керівник прес-служби Київської міської організації Партії регіонів Костянтин Трифоненко. Про це ІМК повідомили у прес-службі столичного осередку партії.

Речник Київської міськорганізації ПР підкреслив, що столична партійна організації активно готується до виборчої кампанії. "Міська організація Партії регіонів активно готується до виборчої кампанії по виборах депутатів у райради Києва. У зв`язку з тим, що вона розпочинається у вересні і згідно із законом агітація дозволена з моменту початку виборчої кампанії, то і наочна агітація Партії регіонів на вулицях міста на сьогодні не ведеться", - зазначив К.Трифоненко.

Також керівник прес-служби Київської міської організації Партії регіонів заявив, що поява такої інформації пов`язана з рейтингом Партії регіонів в Києві, що зростає, і бажанням опонентів очорнити партію в очах виборців.

"Деякі політичні сили розпочали виборчу кампанію раніше законних термінів. І почали її з, так званої, чорнушки в пресі. Чесно провести вибори хочуть не всі, а оскільки завдяки діям нинішнього в.о. глави КМДА Олександра Попова рейтинг Партії регіонів в Києві зростає, то вони вирішили запустити цю інформації, щоб очорнити партію в очах виборців", - зауважив речник.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram