Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
17190

Завтра відбудеться засідання розширеної колегії МОН

20 серпня 2010 року об 11:00 розпочнеться засідання розширеної колегії Міністерства освіти і науки на тему: "Про підсумки розвитку загальної середньої та дошкільної освіти у 2009-2010 навчальному році та завдання на 2010-2011 навчальний рік". Про це ІМК повідомили у прес-службі МОН.

У ході засідання колегії передбачено виступи міністра освіти і науки Дмитра Табачника, членів колегії МОН, представників органів управлінь освітою, учасників тематичних секцій тощо.

Запланована участь понад 1200 учасників, у тому числі представників закордонних українських навчальних закладів Королівства Іспанія, Італійської Республіки, Грецької Республіки, Чеської Республіки, Португальської Республіки, Французької Республіки та Турецької Республіки.

З 9:00 працюватиме виставка-ярмарок українських видавництв, на якій експонуватиметься навчальна література для дітей та юнацтва.

О 14:00 за результатами роботи дводенного розширеного засідання колегії МОН виступатиме міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.

Після виступу та вручення нагород (орієнтовно о 15:00) відбудеться прес- конференція Д.Табачника. Місце проведення: Будинок культури Національного технічного університету "КПІ", м. Київ, проспект Перемоги, 37.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram