Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
573480

У Генштабі хочуть змінити виїзд військовозобов'язаних за кордон

У Генштабі хочуть змінити виїзд військовозобов'язаних за кордон

КИЇВ. 27 січня. УНН. У Генштабу ЗСУ звернулися до уряду з пропозицією розробити законопроект щодо порядку виїзду військовозобов'язаних громадян України за кордон. Про це на нараді в Адміністрації Президента щодо запобігання корупції при проведені мобілізації повідомив начальник мобілізаційного управління оборонного та мобілізаційного планування Генштабу ЗСУ полковник Олег Бойко, передає кореспондент УНН.

Він запропонував уряду розробити зміни до законодавства "щодо порядку виїзду за кордон громадян України, які підлягають призову на військову службу під час мобілізації на особливий період".

За словами О.Бойка, необхідність внесення змін правил перетину кордону викликана тим, що в ході нинішнього етапу мобілізації є випадки, коли військовозобрв'язані у великих кількостях виїжджають за кордон для ухилення від призову.

За інформацією Тернопільського військового комісаріату, з метою ухилення від мобілізації, громадяни масово звільняється з роботи та виїжджають за кордон, зокрема в одному із селищ два автобуси місцевих жителів виїхали до Росії.

Крім того, представник Генштабу запропонував переглянути у бік зменшення перелік підприємств, установ та організацій, які звільняються від постачання техніки під час мобілізації.

Нагадаємо, Президент РФ Володимир Путін заявив, що термін перебування громадян України, насамперед призовного віку, на території Росії може бути збільшений.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram