Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12225

Сумщина і Курщина підписали доповнення до протоколу про співпрацю

Сумською і Курською сторонами досягнуто домовленостей про співробітництво в торговельно-економічній, науково-технічній та культурній сферах, повідомили ІМК в прес-службі Сумської ОДА. За результатами засідання Сумсько-Курської робочої групи та Ради Єврорегіону "Ярославна" головою Сумської облдержадміністрації Юрієм Чмирем та губернатором Курської області Олександром Михайловим було підписано

Доповнення до Протоколу N 3 Угоди між Сумською обласною державною адміністрацією України й Адміністрацією Курської області Російської Федерації про довгострокове торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво. Підписаний документ ознаменував новий етап співпраці прикордонних областей.

Ю.Чмирь зазначив, що підписаний документ має конкретну мету - покращення співпраці між Сумською та Курською областями, адже у договорі чітко прописано заходи, направлені на поліпшення життя мешканців двох сусідніх областей. "Сьогодні на якісно новому рівні ми говоримо не лише про спрощення системи перетину кордону, а й про розвиток соціальної сфери, збільшення торговельно-економічного обороту, про необхідність зваженого підходу до проблем мешканців прикордонних областей", - наголосив Ю.Чмирь.

У ході зустрічі були підведені підсумки розвитку співробітництва в рамках Єврорегіону "Ярославна" у І півріччі 2010 року. Результатом співпраці став товарообіг у 16 млн долл США, збільшення експортних операцій на 49% та рівня імпорту на 47%.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram