Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Субота, 16 січня 2021 17:45
Новини: Економіка
171030

Роботодавці: за кілька місяців в Україні зупиниться промисловість

КИЇВ. 5 лютого. УНН. На майже мільйон робітників по всій Україні за кілька місяців очікує локаут (зупинка роботи підприємств – ред.). На разі вони ще з осені не отримували зарплати. Про це на прес-конференції оголосили роботодавці, промисловці та підприємці України, передає УНН.

В умовах економічної кризи, спричиненої війною, уряд має робити ставку на вітчизняного виробника. Натомість, в Україну імпортується скло, військова форма, і навіть вугілля.

Така політика діючого уряду вже призвела до скорочення робочих місць на третину.

"В народі уряд називають "ліквідаційною комісією", - сказав голова об'єднання організацій роботодавців Херсонщини Олександр Олійник.

За словами Олійника, майже зовсім впало виробництво скла, зупинився "Південмаш". На багатьох підприємствах, зокрема Сумське НВО ім.Фрунзе, робітникам видали лише 1000 гривень авансу за жовтень. Незрозумілою лишається доля авіазаводів Києва та Харкова.

Тож роботодавці у своєму відкритому зверненні попереджають діючий уряд про відповідальність, яку той має понести за шкоду, заподіяну українській економіці.

"Ми звертаємося до парламентської коаліції: змініть Яценюка!" – підсумував голова всеукраїнської асоціації роботодавців Олександр Соколовський.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram