Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12600

Правоохоронці затримали та відпустили "журналіста" на ст.метро "Вокзальна"

Сьогодні в столичному метрополітені на станції "Вокзальній" працівники міліції затримали чоловіка, який представився журналістом. Про це ІМК повідомили у ДЗГ МВС України.

На вимогу правоохоронців молодий чоловік відмовився пред‘явити документи, а також зажадав, щоб працівники міліції пред‘явили свої службові посвідчення. Після того, як це було зроблено, охоронці правопорядку запросили громадянина пройти до кімнати міліції, яка розташована у вестибюлі станції, для встановлення особи молодика. До кімнати також було запрошено двох свідків.

Вже у кімнаті міліції молодий чоловік відкрив свій рюкзак, а також дістав посвідчення з написом "преса", однак пред‘являти його відмовився. Натомість він вийняв з рюкзака паспорт громадянина України та поклав його на стіл для вивчення працівниками міліції.

Після з‘ясування особи громадянина, а також не виявлення у нього заборонених до перевезення в метрополітені предметів, подальшої необхідності спілкування правоохоронців з молодою людиною не було. Він самостійно залишив кімнату міліції.

За вказівкою керівництва МВС розпочато службову перевірку зазначено факту, результати якої будуть оприлюднені після завершення розслідування.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram