Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 16 липня 2019 17:06
Новини: Політика
7560

Обмеження експорту зерна врятує ситуацію з хлібом - В.Місик

"Введення квоти на експорт зерна на сто відсотків стабілізує ситуацію по забезпеченню населення хлібом та забезпечить розумну цінову політику", - таку думку в коментарі ІМК висловив директор ТОВ "Кулиничівський хлібзавод" Володимир Місик.

"Чим менше зерна вивеземо, тим більш стабільною буде ситуація в середині країни з огляду на ціновий аспект. Чим більшу кількість зерна дозволимо вивезти за межі країни, тим більш відчутними будуть коливання ціни на хліб всередині країни. Ми сподіваємось, що квотування буде в розумних межах - в районі 3-х, 4-х мільйонів тон, це дозволить врятувати ситуацію", - сказав співрозмовник агентства.

Він також вважає, що введення квоти на експорт зерна дозволить забезпечити продовольчу безпеку країни.

Також В.Місик зазначив, що Агрофонд на сьогоднішній день працює добре.

"Агрофонд працює добре. Це, по-перше. По-друге, у нього є фінансові ресурси. По-третє, він має місцевих представників в кожній області, які вже заключили відповідні угоди. З основним завданням він впорався.

Його ж головне завдання - не лише стримувати внутрішню ціну. Його завдання також підтримувати сільськогосподарських виробників. Тобто, купувати зерно за більш високими цінами у селян, у сільськогосподарських підприємств, і, в разі необхідності, проводити внутрішню інтервенцію для того, щоб ціна різко не піднімалась, або не піднімалась взагалі. Тобто - це державний регулятор на сільськогосподарському ринку", - резюмував він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...