14 років найкращі!
Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
106515

"ДНР" та "ЛНР" підписали запропонований документ по врегулюванню ситуації в Донбасі

КИЇВ. 12 лютого. УНН. Глави “ДНР” і “ЛНР” підписали запропонований “нормандської четвіркою” документ по врегулюванню ситуації на південному сході України, заявив глава “ЛНР” Ігор Плотницький, передає кореспондент УНН.

У свою чергу, глава “ДНР” Олександр Захарченко повідомив, що пункти документа, підписаного учасниками контактної групи, вимагають додаткового узгодження.

Документ був вироблений в результаті більш ніж 14-годинних переговорів лідерів РФ, Франції, Німеччини, України.

Потім текст документа був направлений для обговорення і підписання в контактну групу. Однак лідери “ДНР” і “ЛНР” спочатку відмовилися його підписати.

Нагадаємо, перша зустріч учасників контактної групи пройшла в Мінську 5 вересня. У ній взяли участь представники Києва, регіонів південного сходу України, ОБСЄ та Росії. За результатами переговорів було узгоджено план мирного врегулювання на Донбасі і досягнута домовленість про припинення вогню.

За підсумками другої зустрічі в Мінську контактна група прийняла меморандум щодо здійснення режиму припинення вогню.

Документ складається з дев'яти пунктів, які, зокрема, включають заборону на використання всіх видів озброєння, і відвід від лінії зіткнення на 15 км з кожного боку засобів ураження калібром понад 100 мм. Контроль за виконанням положень документа покладено на ОБСЄ.

Однак ці домовленості постійно порушувалися з боку бойовиків.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram