Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
54150

Окружний адмінсуд Києва скасував рішення Уряду про припинення виплати пенсій в зоні АТО

КИЇВ. 12 лютого. УНН. Окружний адміністративний суд міста Києва скасував рішення Уряду про припинення виплати пенсій та соціальних допомог мешканцям в зоні АТО. Про це УНН повідомили у прес-службі суду.

Вчора, 11 лютого 2015 року, Окружний адміністративний суд міста Києва частково задовольнив позов до Кабінету Міністрів України за участю третіх осіб – Міністерства фінансів України, Міністерства соціальної політики України, Пенсійного фонду України про визнання протиправною та скасування Постанови №595 від 7 листопада 2014 року.

А саме - суд визнав незаконним і нечинним з моменту прийняття п.2 Тимчасового порядку фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької і Луганської областей, затвердженого вищезгаданою постановою Уряду.

У прес-службі зазначили, що п.2 Тимчасового порядку передбачалось припинити на території Донецької і Луганської областей видатки з державного бюджету, бюджету Пенсійного фонду України та бюджетів інших фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування до повернення згаданої території під контроль органів державної влади.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram