Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
92445

Російські війська і сепаратисти мають завдання взяти Дебальцеве і Маріуполь до 15 лютого - Міноборони (доповнено)

Російські війська і сепаратисти мають завдання взяти Дебальцеве і Маріуполь до 15 лютого - Міноборони (доповнено)

КИЇВ. 13 лютого. УНН. Російські війська і сепаратисти отримали завдання взяти Дебальцево і Маріуполь до 15 лютого, до оголошення перемир'я. Про це сьогодні сказав на брифінгу заступник міністра оборони України Петро Мехед, передає кореспондент УНН.

"Маючи мирні домовленості, що з нуля годин 15 числа повинен припинитися вогонь, то сепаратисти і російська війська, по моїй інформації, отримала завдання підняти прапор в Дебальцевому, і підняти прапор в Маріуполі", - сказав він.

За його словами, Україна чекає екскалацію і приймає всі наобхідні заходи для того, щоб відбити ці вогневі контакти.

Нагадаємо, за результатами мінського саміту 12 лютого ухвалено два документи: „Комплекс заходів з виконання мінських домовленостей“ (в рамках Тристоронньоії контактної групи) та Декларація в підтримку цих заходів, схвалена президентами України, Франції, Росії та Канцлером Німеччини.

Зазначимо, у пункті 1 Документу щодо комплексу заходів з виконання мінських угод йдеться: "Негайне і всеосяжне припинення вогню в окремих районах Донецької та Луганської областей України і його суворе виконання починаючи з 00 год. 00 хв. (київський час) 15 лютого 2015".

Водночас у тексті значиться, що відведення важких озброєнь має розпочатися не пізніше другого дня після припинення вогню і завершитися протягом 14 днів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram