Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
9240

Ми прагнемо до встановлення миру на Близькому Сході - В.Муаллін

Цілком природним є те, що Сирія намагається знайти зброю та ринки зброї для того, щоб захищати власні інтереси. Про це, як передає кореспондент ІМК, під час прес-конференції сказав Міністр закордонних справ Сирійської Арабської Республіки Валід Муаллін відповідаючи на запитання журналістів, чи обговорювалось сьогодні питання продажу української зброї, співпраці у військовій галузі. "Якщо говорити про сьогоденні реалії, то частина Сирії зараз перебуває під

Ізраїльською окупацією. Якщо і йдеться про можливість закупівлі зброї, то варто розглядати це винятково як самозахист і захист окупованих територій", - сказав В.Муаллін.

Він зазначив, що США постачає велику кількість найновішої зброї до Ізраїлю та надає підтримку Ізраїлю, "який продовжує окуповувати територію Сирії".

"Ми прагнемо до встановлення всебічного та справедливого миру на Близькому Сході, а також виконанні резолюції. Протягом багатьох років переговорний процес з Ізраїлем триває, проте ми вважаємо, що відсутність політичної волі ізраїльської влади не дає змогу встановити мир та стабільність у регіоні. Ми переконані, що мир - це єдиний безпечний шлях для встановлення стабільності в країнах нашого регіону", - сказав міністр.

К.Грищенко зазначив, що під час сьогоднішньої зустрічі питання щодо зброї та співпраці у військовій галузі детально не обговорювалися.

"Ми предметно ці питання не обговорювали, а обговорювали загалом ситуацію на Близькому Сході і шляхи повернення переговорного процесу в конструктивне русло. Це була одна з основних тем наших переговорів", - сказав К.Грищенко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram