Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12480

В.Яцуба запропонував використовувати частину держземель під будівництво житла

При підготовці до другого читання у Верховній Раді Містобудівного кодексу буде врегульовано питання надання землі бажаючим будувати житло за власний рахунок. Про це поінформував міністр регіонального розвитку та будівництва України Володимир Яцуба, повідомили ІМК у прес-службі Мінрегіонбуду.

"Потрібно докорінно змінити підходи до цього питання. У державі брак коштів, а тільки державних земель ми маємо 3,5 млн. гектарів", - додав Володимир Яцуба.

Міністр також поінформував, що в планах на наступний рік є виділення у кожному регіоні по 3-4 земельні ділянки з підведеними за рахунок бюджетних коштів інженерними мережами.

"Області відзвітувалися про резервування земельних ділянок під будівництво житла, як це передбачено законодавством. На цей час зарезервовано 590 земельних ділянок загальною площею 2172 гектара", - зазначив Володимир Яцуба.

За умови належної підтримки пропозиції Мінрегіонбуду, за словами його очільника, найближчим часом можна розраховувати на початок позитивних змін у ситуації на первинному ринку нерухомості завдяки розгортанню будівництва доступного житла.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram