Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
13065

В.Надрага: число громадян, які мають право на субсидії, зросте

Основним завданням державних установ, які опікуються наданням субсидій, має стати інформування громадян про нові механізми отримання допомоги. Про це під час "круглого" столу сказав міністр праці та соціальної політики Василь Надрага, передає кореспондент ІМК. За словами міністра, роботу треба побудувати таким чином, щоб громадяни змогли використати новий механізм отримання субсидій. Окрім того, він зосередив увагу на оперативності отримання субсидій. З цією метою міністр запропонував посилити взаємодію між органами влади, які опікуються оформленням субсидій: соціальними службами та державними установами.

Як зазначив В.Надрага, заборгованість із заробітної плати не є завадою на шляху отримання субсидії. Він передбачив, що найближчим часом кількість громадян, які мають право на таку допомогу, зросте через втілення в життя спрощеного механізму оформлення.

Міністр нагадав, що зараз можна оформити субсидію за допомогою документів, які громадянин отримує в конверті поштою, а для працюючих - треба додати до цього пакета довідку про доходи.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram