Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
15555

Судді Апеляційного суду, залиши за ґратами не І.Діденка, а правосуддя - адвокат

Я розумію, що рішення, яке сьогодні ухвалив Апеляційний суд стосується навіть не стільки І.Діденка, скільки самих суддів, оскільки сьогодні вони не І.Діденка залишили за ґратами, а залишили за ґратами правосуддя. Такими темпами в дуже недалекий момент, коли вони просто будуть виконувати роль "секретарів" у слідства, або інших правоохоронних органів, власне саме це, напевно, відбулося. Про це, як передає кореспондент ІМК, по завершенню засідання Апеляційного суду сказав адвокат колишнього заступника глави НАК "Нафтогаз" Ігоря Діденка Ігор Степанов.

"Сьогодні відбулося засідання, але суду на цьому засіданні ніякого не було. Було засідання груп людей, одна з яких мала велике бажання, щоб І.Діденко залишався за ґратами, друга група людей оформлювали це рішення, як секретарі. І третя група людей - адвокати, які були запрошені в якості статистів, щоб дотриматись якоїсь формальності", - наголосив адвокат.

Він зазначив, що рішення судами приймаються з такою швидкістю, що навіть не встигають або забувають внести будь-які клопотання захисту.

"Це було на попередньому засіданні, і більше того, це рішення було не лише з орфографічними помилками, а й з смисловими. Сьогодні ми знову заявили клопотання і знову судді, ймовірно, маючи рішення, просто не захотіли вносити туди зміни, оскільки про клопотання народних депутатів і про заставу не було сказано жодного слова", - сказав І.Степанов.

Відповідаючи на запитання журналістів, які подальші дії адвокатів І.Діденка, І.Степанов сказав: "Дій адвокатів по санкції не буде жодних, оскільки це остаточне рішення. Подальші дії будуть лише по розгляду самої справи".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram