Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Середа, 01 квітня 2020 05:36
Новини: Економіка
39615

В Україні більше 250 мільйонерів – ДФС

В Україні більше 250 мільйонерів – ДФС

КИЇВ. 5 березня. УНН. На сьогоднішній день доходи у розмірі понад 1 млн грн. вказали у своїх податкових деклараціях 258 українців, передає УНН з посиланням на Державну фіскальну службу.

Всього ж з початку поточного року 65,2 тис. громадян подали декларації про майновий стан та доходи, загальна сума задекларованого доходу складає понад 4,9 млрд грн, – йдеться у повідомленні.

Найактивніше декларували свої статки мешканці Дніпропетровської (5 тис. декларацій), Полтавської (4,9 тис. декларацій), Запорізької (4,6 тис. декларацій) та Харківської (4,4 тис. декларацій) областей.

Стосовно структури доходів можна відзначити, що більша частка з них – 1,6 млрд грн – від успадкованого та подарованого майна, трохи менше склав дохід від заробітної плати – 1,4 млрд грн, – зазначається в інформації.

Крім того, 595,4 млн грн доходу українці отримали від продажу рухомого та нерухомого майна, 282,8 млн грн – від операцій з інвестиційними активами та 105,8 млн грн від надання нерухомості в оренду. Ще 761,7 млн грн громадяни задекларували як інші доходи.

Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті у держбюджет становить 116 млн грн, що на 16,6 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року, – повідомляють податківці.

Також 19,2 тис. осіб скористалися правом на отримання податкової знижки. До повернення вони задекларували 30,4 млн грн, що на 2,1 млн грн менше минулорічного показника.

Довідка УНН: Платники податку, які згідно з розділом ІV Податкового кодексу України зобов’язані подавати декларацію подають її до 1 травня 2015 року. У 2015 році платники податку на доходи фізичних осіб, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2014 року, податкову декларацію можуть подати упродовж всього року. Податкова декларація подається громадянами до податкової інспекції за місцем реєстрації платника податку.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram