Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
19635

На Харківщині борги за газ становлять 737 млн грн

Погашення підприємствами Харківщини заборгованості за природний раз йде відповідно до графіка. Але є і великі боржники. Як повідомив на селекторній нараді в.о. начальника Головного управління житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Сергій Черняк, в цілому картина розрахунку за природний газ задовільна, передає кореспондент ІМК. С.Черняк відзначив, що рівень розрахунків споживачів Харківської області за теплопостачання станом на 20 серпня склав 96,3%, у тому числі від населення - 100,6%.

Разом з тим, загальна заборгованість споживачів Харківської області за послуги теплопостачання станом на 20 серпня склала 737,5 мільйонів гривень. З них - заборгованість населення - 570 мільйонів, установ, що фінансуються з державного бюджету - 24,1 мільйона, з місцевого бюджету - 58,6 мільйонів гривень. Заборгованість інших споживачів склала 44,6 мільйонів гривень.

В.о. начальника ГУ повідомив, що існують і "рекордсмени" за розміром боргу, якими на даний момент є Харківський Університет Повітряних Сил, Управління Внутрішніх Справ і Аграрний Університет.

На сьогодні суми їх заборгованостей становлять від 6 до 8 млн. грн.

Представник Харківської ОДА зазначив, що, незважаючи на сильне подорожчання природного газу, тарифи за опалення підвищаться незначно за рахунок вливання державних субсидій.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram