Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12090

Волиняни поглиблюють співпрацю з поляками

Відбулася зустріч голови Волинської облдержадміністрації Бориса Клімчука та голови облради Анатолія Грицюка з делегацією Лодзького воєводства Республіки Польща на чолі з воєводою Йолантою Хелмінською та маршалком Влодзімєжом Фісяком. У рамках зустрічі підписано угоду між Волинською обласною державною адміністрацією, Волинською обласною радою України та Лодзьким воєводою і Маршалком Лодзького воєводства Республіки Польща, яка сприятиме розвитку взаємовигідних партнерських двосторонніх стосунків. Про це ІМК повідомили в прес-службі Волинської ОДА.

Вітаючи іноземних гостей, Б.Клімчук відзначив, що українсько-польські відносини в усіх галузях динамічно розвиваються і Волинь надалі відкрита до подальшої співпраці.

"Акцент маємо робити на співпраці молодих людей. Приємно, що українсько- польські харцери мають можливість налагоджувати контакти. Наше завдання - створити їм зелені коридори, адже молодь обох країн буде будувати нову Україну та Польщу", - наголосив голова облдержадміністрації.

Воєвода Лодзького воєводства Йоланта Хелмінська відзначила, що польська сторона зацікавлена у широкому залученні місцевих ділових кіл до інвестиційних проектів у різних сферах Волині. Вона висловила переконання, що угода сприятиме розвитку дружніх відносин між Україною та Республікою Польща.

"Такий документ відкриває новий етап спільної роботи. Разом з представниками волинської влади будемо реалізувати двохсторонні проекти, обмінюватися досвідом та інформацією. Співпраця розвиватиметься на різних рівнях і, в першу чергу, спиратиметься на людські взаємини", - підкреслила Й.Хелмінська.

Після вітальних виступів відбулось підписання спільної угоди, відповідно до якої сторони взаємно підтримуватимуть співробітництво і обмін досвідом в різних галузях.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram