Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
21180

На Львівщині на 37,7% зменшилася кількість офіційних безробітних

Станом на 1 серпня на обліку в державній службі зайнятості Львівщини перебувало 22,5 тис. не охоплених трудовою діяльністю громадян, що на 13,6 тис. осіб менше, ніж на 1 серпня 2009р. Про це кореспонденту ІМК повідомили у прес-службі Головного управління статистики у Львівській області.

З цієї кількості статус безробітного одержали 21,7 тис. осіб, і їх число відносно 1 серпня 2009 р. скоротилося на 13,5 тис. осіб. У сільській місцевості кількість безробітних зменшилася на 6,7 тис. осіб і становить 9,7 тис. осіб, або 44,6% від загальної кількості безробітних. Ця кількість була меншою за кількість безробітних у міських поселеннях.

Рівень зареєстрованого безробіття, розрахований як відношення кількості безробітних, зареєстрованих у державній службі зайнятості, до середньорічної кількості населення у працездатному віці, в області на 1 серпня 2010р. становив 1,4%. Рівень безробіття у сільській місцевості на 0,5 відсоткового пункта перевищував аналогічний показник для міського населення.

Найвищим був рівень зареєстрованого безробіття у Бродівському, Золочівському, Миколаївському, Перемишлянському районах, у містах Бориславі, Новому Роздолі, Самборі.

Зменшилася потреба підприємств, установ та організацій у працівниках. На 1 серпня 2010 р. було 1,9 тис. вільних робочих місць та вакантних посад, що на 0,4% менше відносно аналогічної дати 2009 р.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram