Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
15975

Підозрювані у крадіжці картини Караваджо попросили притулок у Німеччині

Підозрювані у крадіжці картини Караваджо "Поцілунок Юди" попросили притулок у Німеччині. Про це сьогодні сказав під час виїмки картини у черговій частині МВС міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, передає кореспондент ІМК.

"Підозрювані у цій крадіжці знаходяться у Німеччині. Вони звернулися до керівництва Німеччини з проханням про притулок, зараз обговорюється процедура розгляду їхньої заяви. Я думаю, злочинці будуть повернуті в Україну і тут з ними будуть проводитися всі слідчі дії", - наголосив міністр.

Нагадаємо, картина Караваджо, пошкоджена крадіями, буде перебувати в черговій частині МВС, пізніше її віддадуть на реставрацію українським фахівцям. На думку міністра МВС Анатолія Могильова, реставрацію картини Караваджо потрібно робити в Україні. МВС проведе криміналістичні експертизи знайденого полотна.

Як повідомляв ІМК, міністр внутрішніх справ України А.Могильов вчора прийняв від уряду Німеччини картину італійського художника Мікеланджело да Караваджо "Поцілунок Юди". Церемонія символічного повернення шедевра, викраденого два роки тому з Одеського музею західного та східного мистецтва, відбулася в рамках візиту до ФРН Президента України Віктора Януковича.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram