Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 14 серпня 2022 13:40
Новини: Політика
43710

Уряд наділив Нацагентство з питань запобігання корупції спеціальним статусом

КИЇВ. 26 березня. УНН. Кабінет міністрів України утворив Національне агентство з питань запобігання корупції і наділив його спеціальним статусом. Про це йдеться в оприлюдненій на сайті уряду постанові №118 від 18 березня, передає УНН.

"Кабінет Міністрів України постановляє утворити Національне агентство з питань запобігання корупції як центральний орган виконавчої влади із спеціальним статусом, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України", - йдеться у повідомленні.

Вчора міністр Кабміну Г.Онищенко повідомила, що уряд затвердив порядок проведення конкурсу на посаду членів Національного агентства з питань протидії та запобігання корупції.

Зазначимо, відповідно до Указу Президента України "Про систему центральних органів виконавчої влади", центральні органи виконавчої влади зі спеціальним статусом мають визначені Конституцією та законодавством України особливі завдання й повноваження, щодо них може встановлюватися спеціальний порядок утворення, реорганізації, підконтрольності, підзвітності, а також призначення і звільнення керівників та вирішення інших питань.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram