Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
60495

Рекордно великий астероїд пролетить повз Землю на близькій відстані

КИЇВ. 27 березня. УНН. Гігантський астероїд летить в напрямку Землі і пройде на рекордно близькій до неї відстані в найближчі дні, передає УНН з посиланням на прогноз NASA.

За оцінками експертів, його ширина - близько кілометра, а довжина - приблизно 990 метрів.

Об'єкт отримав назву "2014-YB35", і, за прогнозами, пронесеться поруч із Землею в п'ятницю. Він рухається зі швидкістю більш ніж 23 тисячі миль на годину. Астероїд пролетить приблизно в 2,8 мільйонах миль від нас, це просто крихітне відстань за астрономічними мірками

У тому, що повз Землю періодично пролітають малі метеорити, немає нічого незвичайного, але астероїд таких величезних розмірів - це велика рідкість, і він представляє дуже серйозну загрозу, на думку експертів.

Будь-який його вплив на нашу планету викликав б руйнівні зміни в кліматі, землетруси і цунамі.

Об'єкт "2014-YB35" вперше був помічений в кінці минулого року, і зараз астрономи особливо уважно стежать за його пересуванням на цьому тижні.

Якби він вдарився об Землю, то його уламки потрапили б в атмосферу і привели до таких змін клімату, які б зробили нашу планету непридатною для життя. Найменший з наслідків такого можливого зіткнення - знищення кількох міст.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram