Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Київ
29250

Будинок профспілок можуть відновити до серпня 2016 року

КИЇВ. 31 березня. УННБудинок профспілок у Києві за наявності необхідних коштів буде відновлено до серпня 2016 року у тому ж вигляді, що і до пожежі. Про це з посиланням на інформаційно-аналітичний центр ФПУ повідомляє УНН

Директор підприємства-підрядника з ліквідації наслідків пожежі у Будинку профспілок Борис Шуляєв повідомив, будівля є відновлюваною, адже її фундамент не постраждав. За словами експертів, Будинок профспілок буде відроджено у тому ж вигляді, яким він був до пожежі, і за наявності коштів реконструкцію можна встигнути завершити до 25-ї річниці Незалежності України — серпня 2016 року.

Як зазначається, у Будинку профспілок було проведено роботи з огородження, консервації теплопункту та трубопроводів, убезпечення фасаду, вивезення згорілого та будівельного сміття, проведено інструментальне обстеження та експертний висновок, розроблено робочий проект укріплення будівлі на підставі обстеження, виконано підкріплення аварійних конструкцій.

Раніше УНН повідомляв, роботи із відновлення будинку проводяться за рахунок пожертв українських та міжнародних профспілкових організацій та трудових колективів. Держава не долучена до відновлювальних робіт чи їх фінансування.

План проведення відновлювальних робіт передбачає реконструкцію Будинку профспілок в тих геометричних межах та зовнішньому вигляді, який ідентичний тому, що був до пожежі у лютому 2014 року.

Джерело: УНН
Теги: будинки
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram