Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
33975

Євросоюз погодив заходи боротьби з нелегальною міграцією

КИЇВ. 21 квітня. УНН. Євросоюз ухвалив план дій для вирішення проблеми неконтрольованої міграції з Африки через Середземне море, передає УНН з посиланням на ВВС.

План з 10 пунктів був запропонований Єврокомісією і схвалений міністрами внутрішніх і закордонних справ країн Євросоюзу.

Зокрема, буде розширено фінансування антиміграційних патрулів, що діють в Середземному морі в рамках операцій "Тритон" і "Посейдон".

Крім того, Євросоюз активізує боротьбу з незаконним перевезенням людей по морю. Для підвищення ефективності цих заходів планується розширити співпрацю відповідальних за це органів Євросоюзу.

Країни ЄС також домовилися створити в Італії та Греції спеціальні центри для обробки заяв про надання притулку, що дозволить їх швидше розглядати. Квоти на прийом мігрантів можуть вирости, а процес повернення нелегалів - прискоритися.

План стабілізації міграційної обстановки в Середземному морі був прийнятий на тлі катастрофи, що сталася в ніч на 19 квітня. Тоді недалеко від узбережжя Лівії затонуло судно з нелегальними мігрантами. Врятувати вдалося тільки 28 осіб. При цьому один з виживших стверджує, що нелегальних мігрантів було близько тисячі.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram