Субота, 16 лютого 2019 15:30
58755

Найсильнішою шпажисткою України стала А.Івченко

КИЇВ. 13 травня. УНН. У Києві відбувся турнір найсильніших з фехтування на шпагах серед жінок. Протягом двох днів 34 найтитулованіші спортсменки країни змагалися за звання "Першої шпаги" України, котре отримала Анастасія Івченко, повідомляє УНН з посиланням на НФФУ.

У першому турові Анастасія в півфіналі перемогла представницю Ужгорода Владу Харкову (15:7), а у фіналі виграла у киянки Фейбі Бежури (15:7). Разом з Харьковою третє місце в цей день завоювала й харків'янка Владлена Хавалджи, яка поступилася в півфіналі Бежурі (13:15).

У другому турові змагань у півфіналі зустрілися А.Івченко та Ксенія Пантелеєва, а другу півфінальну пару склали Ф.Бежура й В.Хавалджи. Із двобою двох львів'янок переможницею вийшла Івченко (15:9), а у парі Бежура-Хавалджи останній вдалося взяти реванш за вчорашній програш і пройти у фінал (15:12). Золотий матч між Анастасією й Владленою завершився перемогою Івченко (15:10), а бій за третє місце між К.Пантелеєвою й Ф.Бежурою виграла К.Пантелеєва (15:10).

У підсумку за сумою двох днів звання найсильнішої шпаги України завоювала Анастасія Івченко, на другому місці Владлена Хавалджи, а бронза дісталася Фейбі Бежурі.

Нагадаємо, що турнір найсильніших проходить у два етапи, на кожному з яких повністю виявляються місця з першого й до останнього. Переможці й призери змагань визначаються за підсумком двох днів виступів спортсменів – перше місце займає та спортсменка, у якої сума місць, зайнятих у перший і у другий дні найменша, і так далі. Якщо ж у двох спортсменок сума місць однакова, то вищу позицію займає та з них, яка краще виступила у другий день змагань.