Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 16 лютого 2019 21:22
Новини: Економіка
31080

Нацбанк ліквідовує неплатоспроможний АТ "Златобанк"

КИЇВ. 15 травня. УНН. Національний банк України, продовжуючи розпочату процедуру виведення з ринку неплатоспроможного АТ "Златобанк", 12 травня 2015 року ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію цього банку. Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-службу національного регулятора.

З метою захисту інтересів вкладників та інших кредиторів Нацбанк у грудні 2014 року ухвалив рішення про віднесення АТ "Златобанк" до категорії проблемних.

Банку дали термін для здійснення заходів щодо приведення своєї діяльності у відповідність до вимог законодавства.

"АТ "Златобанк" неодноразово надсилав до Нацбанку плани заходів, які не передбачали ефективних заходів, спрямованих на поліпшення фінансового стану та приведення діяльності у відповідність до вимог законодавства. Акціонери та керівництв банку не вживали своєчасних та достатніх заходи для запобігання його неплатоспроможності. Згодом його було віднесено до категорії неплатоспроможних", - йдеться у повідомленні.

У банк ввели тимчасову адміністрацію, а 12 травня було ухвалено постанову про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію неплатоспроможного АТ "Златобанк".

Нагадаємо, у рамках процесу очищення банківської системи впродовж 2014 – 2015 років Правління Національного банку України ухвалено 48 рішень про віднесення банків до категорії неплатоспроможних, із них у 2015 році – 15. У 2014 – 2015 роках було відкликано банківську ліцензію та ліквідовано 37 банків (у тому числі анульовано банківські ліцензії 2 банків, що розташовані на території АР Крим і міста Севастополя ), із них у 2015 році – 18.

Загалом на сьогодні у категорії неплатоспроможних перебуває 13 банків, у стадії ліквідації – 42 банки.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...