Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
14505

В Умані створять містечко для паломництва іудеїв

У місті Умань буде створено містечко для паломництва іудеїв. Про це розповів ІМК Генеральний секретар Євроазійського Єврейського Конгресу Олександр Машкевич.

"Відбулася зустріч з губернатором. Він абсолютно конструктивно підійшов, запропонував ряд цікавих рішень, яким чином організувати приїзд десятка тисяч людей, бо це створює серйозні питання для міста, а по-друге, прочани самі перебувають у непростій ситуації. Ми вирішили створити своєрідне містечко, яке і стане фактично центром цього паломництва. У цьому містечку буде постійно діюча синагога, в якій молився сам рабин Нахман, буде місце, де зможуть молитися до 10 тис. людей, будуть готелі, буде місце для харчування всіх прочан. Тобто це буде своєрідний центр паломництва, який створить цивілізовані умови для всіх 50-60 або 70 тис. прочан", - підкреслив О.Машкевич.

Він задоволений результатами зустрічі з головою Черкаської облдержадміністрації Сергієм Тулубом і впевнений, що найближчим часом розпочнеться втілення зазначеного проекту в життя.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram