Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
35505

У Львові професор Кембриджського університету презентує книгу про агресію Росії в Україні

КИЇВ. 27 травня. УНН. В українському католицькому університеті професор Кембриджського університету, співробітник Lauterpacht Center Том Д.Грант презентує книгу "Агресія проти України: територія, відповідальність та міжнародне право". Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-службу міської ради.

Це дебютна українська презентація одного з перших зарубіжних досліджень агресії в Україні з точки зору права. Автор презентуватиме книгу 27 травня, о 16:00 год. в ауд. 405 Академічного корпусу Українського католицького університету (вул. Козельницька, 2).

Книга побачила світ у березні цього року в британському видавництві "Palgrave" і присвячена юридичним аспектам агресії та збройного конфлікту на території України, правовій оцінці порушення територіальної цілісності та непорушності кордонів України, в тому числі тимчасової окупації території Криму. Особливу увагу автор приділив питанню міжнародно-правової відповідальності за порушення територіальної цілісності в Україні та агресію щодо неї.

Як повідомляв УНН, конфлікт на сході України розпочався в середині квітня 2014 року, коли озброєні групи бойовиків почали захоплювати адмінбудівлі та відділки міліції у містах Донбасу. Українська влада у відповідь заявила про проведення Антитерористичної операції із залученням Збройних сил. Поступово протистояння переросло у масштабний воєнний конфлікт.

Ряд українських політиків називають події на сході України "гібридною війною" Росії проти України.

В ООН заявили, що з середини квітня на сході України загинули понад 6000 осіб.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram