Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
36450

"Теорія великого вибуху" встановила стипендію для майбутніх учених

КИЇВ. 30 травня. УНН. Серіал каналу CBS "Теорія великого вибуху" виробництва Warner Bros.TV та її виконавчий продюсер Чак Лоррі збираються надати матеріальну допомогу новому поколінню вчених. Про це УНН повідомляє з посиланням на видання Deadline

"Теорія великого вибуху" і фонд Chuck Lorre Family Foundation встановили стипендію The Big Bang Theory Scholarship Endowment в Каліфорнійському університеті для студентів бакалаврату в галузі науки, технології, інженерії та математики.

Розмір пожертвувань становить чотири мільйони доларів, включаючи початкові внески, зроблені фондом Ч.Лоррі і людьми, пов'язаними з шоу - зірками серіалу, виконавчими продюсерами, членами команди, партнерам з WBTV і CBS.

Першу стипендію отримають 20 студентів - в основному першокурсники - на 2015-2016 навчальний рік. Кожен наступний рік буде виділятися стипендія ще для п'яти осіб. Імена стипендіатів назвуть восени 2015 року на знімальному майданчику "Теорії великого вибуху". Найімовірніше, студенти будуть іноді з'являтися і в самому шоу.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram