Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Четвер, 11 серпня 2022 15:07
Новини: Культура
36150

На радіостанціях планують збільшити кількість українських пісень

На радіостанціях планують збільшити кількість українських пісень

КИЇВ. 23 червня. УНН. Віце-прем’єр-міністр – міністр культури В'ячеслав Кириленко провів зустріч з представниками приватних музичних радіокомпаній. Темою зустрічі стали необхідність збільшення квот на трансляцію української музики в радіоефірі з 50% до 75% шляхом прийняття змін до законодавства. Про це УНН повідомили у прес-службі Мінкультури.

У заході взяли участь генеральний директор телерадіокомпанії “Люкс” Роман Андрейко, керівник Центру адвокації та лобіювання Незалежної асоціації телерадіомовників Ольга Большакова, генеральний продюсер Business Radio Group Анатолій Євтухов, директор радіо “DJFM” Євген Євтухов, голова “Радіокомітету” Ганна Жуковська, директор “Першої української медіа групи” Андрій Карпій, генеральний продюсер концерну “Укрмузпром” Віталій Клімов, директор ТО “Промінь” Роман Коляда, генеральний директор радіогрупи “Український Медіа Холдинг” Олена Малишева, генеральний продюсер компанії “Mamamusic” Юрій Нікітін та генеральний продюсер “Просто Раді.О” Андрій Шабанов.

Учасники зустрічі висловили спільну позицію про те, що молоді музиканти мають отримувати більше шансів для просування своєї творчості, зокрема, і в недержавному радіоефірі. Представники радіостанцій засвідчили готовність створити спільний проект для заохочення українських молодих виконавців.

Окрім того, у Міністерстві культури буде створено робочу групу за участю представників недержавних радіостанцій, яка напрацьовуватиме проект змін до закону “Про телебачення і радіомовлення”.

Відповідно до чинного закону “Про телебачення і радіомовлення”, захист інтересів держави та національного телерадіовиробництва гарантується нормою про те, що у загальному обсязі мовлення кожної телерадіоорганізації не менше 50 відсотків має становити національний аудіовізуальний продукт або музичні твори українських авторів чи виконавців.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram