Е.Зґуладзе може очолити Національну поліцію - А.Аваков
КИЇВ. 9 липня. УНН. Одним з кандидатів на посаду керівника Національної поліції є заступник міністра внутрішніх справ України Ека Зґуладзе. Про це в ефірі телеканалу "24" заявив глава МВС Арсен Аваков, передає УНН.
"Наразі триває обговорення кандидатури глави нової поліції, і те, чи стане Ека Зґуладзе керівником національної поліції, залежить від багатьох факторів, зокрема від її особистого рішення, а також можливості використовувати її досвід для подальшого реформування системи МВС", - сказав він.
Нагадаємо, Верховна Рада 2 липня прийняла закон про національну поліції України, проте президент України Петро Порошенко все ще його не підписав. Згідно з цим документом, поліція, яка приходить на зміну міліції, увійде в структуру міністерства внутрішніх справ України. Вона складатиметься з кримінальної поліції, поліції громадської безпеки, транспортної, дорожньої та судової, а також охоронної поліції. Координувати роботу національної поліції буде цивільний міністр внутрішніх справ, а главу тепер призначає уряд за контрактом на 5 років.











