Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
160020

ВР запровадила фото- та відеофіксацію на дорогах

КИЇВ. 14 липня. УНН. Верховна Рада ухвалила в другому читанні проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, передає кореспондент УНН.

За відповідне рішення проголосували 267 народних депутатів,

Відповідним законопроектом пропонується запровадити фото- та відеофіксацію на дорогах.

Крім того, згідно до законопроекту адміністративну відповідальність за правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, несуть фізичні та юридичні особи за якими зареєстровано транспортний засіб.

В разі, якщо транспортний засіб зареєстровано за межами України, відповідальність за правопорушення несе особа, яка ввезла цей транспортний засіб на територію України.

Також законопроектом пропонується визначити, що фізична особа звільняється від відповідальності за правопорушення в разі, якщо власник втратив транспортний засіб в наслідок протиправних дій інших осіб, або якщо в момент скоєння правопорушення транспортним засобом керувала інша особа.

Пропонується також звільнити від відповідальності за правопорушення в сфері безпеки дорожнього руху юридичних осіб, якщо вони втратили транспортний засіб внаслідок протиправних дій інших осіб.

У разі, коли правопорушення в сфері дорожнього руху зафіксовано в автоматичному режимі, посадова особа Міністерства внутрішніх справ, встановлює особу, яка здійснила правопорушення.

Постанова про накладання адміністративного стягнення може виноситись без участі людини та надсилається фізичній та юридичній особі протягом трьох днів рекомендованим листом.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram