Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 23 травня 2019 16:25
Новини: Політика
14415

"Київенерго" запровадить електронний підпис

АК "Київенерго" розпочинає прийом документів з розрахунку за спожиту електроенергію юридичними особами електронною поштою за допомогою власного електронного підпису. Про це ІМК повідомили у прес-службі компанії.

Нині з Київенерго мають договори 22 тисячі юридичних осіб, які згідно вимогам законодавства щомісяця повинні надавати звіти за спожиту електроенергію та отримувати від Компанії акти звірок та рахунки-фактури. Введення електронного підпису, який ідентифікує платника і є аналогом фізичному підписові, спростить роботу у цьому напрямку Компанії та додасть зручності споживачам. Розробку електронного цифрового підпису та технічне супроводження електронного документообігу між споживачами та Компанією забезпечуватиме державне підприємство "Українські спеціальні системи". На замовлення клієнтів підприємство розроблятиме їхній власний електронний підпис і здійснюватиме сервісне обслуговування.

"Розроблена програма пройшла всі випробування і стабільно працює. Тож, тепер клієнти матимуть вибір: або приходити до офісів Компанії особисто, або здійснювати розрахунки та оформлення документів у віртуальному просторі. Безумовно, електронний підпис заощадить час наших клієнтів та пришвидшить документообіг у Компанії", - зазначає начальник Центру роботи з юридичними особами-споживачами електроенергії "Київенерго" Олена Петрова.

З клієнтами, які вирішать надсилати та отримувати документи в електронному вигляді, "Київенерго" буде укладати додаткові угоди до існуючих договорів. Застосування електронного підпису закріплено Законом України "Про електронний цифровий підпис".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...