Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 22 травня 2019 09:46
Новини: Політика
2730

В.Литвин підтримав пропозицію Н.Назарбаєва покращити парламентську співпрацю

Голова Верховної Ради Володимир Литвин під час зустрічі з Президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим запевнив, що парламент України "зробить невідкладну роботу та прийме необхідні рішення, особливо з огляду на те, що при всій строкатості депутатського корпусу відносини з Казахстаном ніколи не викликали ніяких нарікань". Він підтримав пропозицію Н.Назарбаєва покращити співпрацю на рівні парламентів обох країн та запропонував провести міжпарламентські зустрічі на вищому рівні, повідомили ІМК у прес- службі ВР.

В.Литвин, високо оцінюючи значення візиту Президента Республіки Казахстан до України, підкреслив, що нам важливий досвід Казахстану, особливо через те, що "в цій країні зберегли мир, стабільність, а головне - стабільність у динаміці у процесі радикальних реформ". Це, за його словами, "важливо не лише на теренах пострадянського простору, а й в умовах глобалізації світу, який стає дедалі більш жорстким та конкурентним, в умовах, коли людство стоїть перед вибором нових правил співіснування".

Керівник парламенту підкреслив схожість завдань, які стоять перед Україною та Казахстаном, і висловив сподівання, що наша країна має можливість "перейти в нову якість". У цьому контексті, сказав він, "усі важливі економічні проекти, які заплановані, дозволять активізувати нашу економіку і наше життя".

В.Литвин також підкреслив важливість співпраці обох країн у гуманітарній сфері. Зокрема, він подякував керівництву Казахстану за підготовку до святкування 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка, наголосивши на необхідності зробити все, аби ця подія мала міжнародний масштаб.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...