Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
29205

Міжурядова українсько-білоруська комісії з питань торговельно-економічного співробітництва збереться на засідання

КИЇВ. 24 липня. УНН. У п'ятницю, 24 липня, відбудеться пленарне засідання Комісії під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка та заступника Прем’єр-міністра Республіки Білорусь Володимира Семашка. Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-службу КМУ. 

Початок роботи пленарного засідання Комісії: 24 липня, 10:00—10:15 год., Чернігівський район, с. Снов'янка, вул. Сновська, 10, клуб "ШишкiNN".

Церемонії підписання протоколу Комісії, 24 липня, орієнтовно о 12:30 год., Чернігівський район, с. Снов'янка, вул. Сновська, 10, клуб "ШишкiNN".

Після підписання протоколу відбудеться підхід до преси Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка та заступника Прем’єр-міністра Республіки Білорусь Володимира Семашка (оголошення заяв, без запитань).

Акредитацію проводить Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА. Для ЗМІ буде організовано переїзд з Чернігова (від Чернігівської ОДА) до місця проведення заходу і у зворотному напрямі. Тел. (0462) 675-372, моб. 066 463 26 93.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram