Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
26400

Учасників АТО забезпечать біонічними протезами рук

КИЇВ. 7 серпня. УНН. В Україні будуть виготовляти протези верхніх кінцівок для учасників АТО по біонічній технології. Про це в ході прес-конференції розповів директор компанії-виробника Олександр Стеценко, передає УНН.

"Це технологія біонічного протеза 2-го покоління. Це дуже складна технологія. Наші фахівці давно цікавилися нею, була проведена підготовча робота, навчання, підготовка фахівців, ми отримали сертифікати. Зараз ми можемо не тільки виготовляти, але й проводити сервісне обслуговування", - сказав О.Стеценко.

За його словами, протез, виготовлений за цією технологією, має 14 видів захоплення, на відміну від тих протезів, які виготовляються зараз в Україні. Ним можна виконувати рухи, які вимагають точності, наприклад, відкривати двері ключем, працювати компьютерною мишкою, тримати крихкі речі.

"Це перший крок, який ми зробили в інтеграції України у світові технології протезування. Головне - надавати суто технологічну, за світовими стандартами допомогу", - сказав перший заступник міністра соціальної політики України Василь Шевченко.

Зазначимо, що виробником біонічної руки є британська компанія-виробник RSL Steeper, яка своє призначення вбачає у поєднанні інновацінійних технологій протезування, ортопедії і обслугування за доступною ціною. RSL Steeper має досвід протезування понад 90 років.

До слова, компанія-виробник надала велику знижку на цей протез, а кошти на неї допомогла зібрати українська діаспора у Британії. "Якщо ця технологія зайде в Україну, ми зможемо протезувати бійців в Україні, і надавати їм сервісне обслуговування", - сказав голова Держслужби у справах ветеранів війни та учасників АТО Артур Дерев'янко.

Наразі протезування верхніх кінцівок потребують 307 осіб.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram