Середа, 20 лютого 2019 15:35
29085

ФК "Барселона" вп'яте виграв Суперкубок УЄФА

КИЇВ. 12 серпня. УНН. У 40-му розіграші Суперкубку УЄФА, котрий відбувся у Тбілісі (Грузія), тріумфувала каталонська "Барселона", яка здолала переможця минулорічної Ліги Європи, команду українця Євгена Коноплянки - "Севілью", передає кореспондент УНН.

Зустріч виявилася напрочуд результативною. На початку поєдинку красень-гол зі штрафного записав на свій рахунок півзахисник андалужців Евер Банега, котрий обвідним ударом влучив під ближню стійку воріт. Однак у найближчі 15 хвилин каталонці вже передували у лідируючій позиції. Дублем відзначився Ліонель Мессі, який забив двічі зі штрафних положень 2:1. У кінцівці першого відрізку гри ще одне взяття організував дует "Барселони" Луїс Суарез та Рафінья – перший асистував, а другий – забивав.

Початок другої половини гри також розпочався із взяття воріт – нападник "Барселони" Л.Суарес скористався помилкою оборонців – 4:1. Однак "Севілья" зуміла повернути інтригу у гру голами Х.-А. Рейєса та французького легіонера К.Гамейро, який реалізував 11-метровий.

Варто відзначити, що гравець збірної України Євген Коноплянка, котрий з'явився у матчі з заміни на 68 хвилині, зрівняв рахунок на81-й, замкнувши передачу низом від Ч.Іммобіле – 4:4.

Трофей "Барселоні" у додатковий час приніс Педро Родрігез, котрий опинився першим на добиванні після штрафного своїх партнерів – 5:4.

Нагадаємо, що каталонців вп’яте завоювали Суперкубок УЄФА, наздогнавши за цим показником італійський "Мілан".