Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
39015

"Росатом" вивіз ядерні відходи з Південно-Української АЕС

КИЇВ. 13 серпня. УНН. "Росатом" вивіз відпрацьоване ядерне паливо з Південно-Української АЕС. Про це УНН повідомили у прес-службі Державної корпорації "Росатом".

"Чергову партію відпрацьованого ядерного палива з Південно-Української АЕС доставили для подальшого зберігання на підприємство ДК "Росатом" – "Гірничо-хімічний комбінат". Також згідно з підписаним контрактом і графіками, які затвердили обидві сторони, готується вивезення з повернення відпрацьованого ядерного палива з інших атомних станцій України", - йдеться у повідомленні прес-службі.

Також у "Росатомі" нагадали, що згідно з планом підготовки паливно-енергетичного комплексу України до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років, контракти щодо вивезення відпрацьованого ядерного палива виконуються у повному обсязі і вчасно.

"У серпні ще будуть вивозити ядерні відходи з 3 та 4 енергоблоків Рівненської АЕС, а у вересні – з 1-го енергоблоку Хмельницької АЕС", - повідомили у "Росатомі".

Нагадаємо, генеральний директор  Сергій Куроєдов Рівненської АЕС заявив, що через рік на Рівненській АЕС буде заплановано введення в експлуатації комплексу з переробки радіоактивних відходів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram