Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
15915

М.Томенко: коаліція та опозиція шукатимуть алгоритм співіснування

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко сказав, що обидві тактики парламентської діяльності, заявлені у попередній період, є неефективними. Про це ІМК повідомили у секретаріаті віце-спікера.

М.Томенко наголосив, що вважає блокування неефективною тактикою діяльності опозиції, оскільки "опозиція більш зацікавлена щоденно моніторити діяльність влади та пропонувати альтернативні рішення, а не лише фіксувати свою незгоду з діючою владою".

Натомість, віце-спікер критикує підхід коаліції, яка запропонувала задля забезпечення діяльності парламенту ввести до зали засідань Верховної Ради співробітників СБУ та Управління державної охорони, щоб ті не дозволяли опозиції блокувати трибуну.

"Це суперечить парламентській культурі та українській демократичній традиції", - наголосив М.Томенко. "Головне завдання парламентарів у тому, щоб знайти можливість домовлятися і ухвалювати оптимальне, ефективне рішення для країни, а не в тому, щоб у парламенті правоохоронці захищали владу від опозиції", - додав він.

Тому, на думку заступника Голови Верховної Ради, для того, щоб даний тиждень був тижнем парламентської діяльності, а не протистояння, "коаліція та опозиція приречені шукати алгоритм співіснування, а не ігнорування один одного".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram