Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
33810

При ціні за барель нафти в 22,5 дол. російська економіка обвалиться - Bloomberg

КИЇВ. 28 серпня. УНН. Агентство Bloomberg опублікувала дані опитування економістів, згідно з якими російська економіка обвалиться при ціні за барель нафти у 22,5 дол. за барель, а рейтинг президента Росії Володимира Путіна почне стрімко знижуватись при ціні за барель в 30 дол., передає УНН.

Експерти зазначають, що росіяни толерантні до економічних проблем у світі. На думку аналітиків, рейтинг Путіна практично не прив'язаний до економічних успіхів, про що свідчить зростання рейтингу В.Путіна після приєднання Криму, проте економічні проблеми рано чи пізно позначаться на лояльності Кремлю.

Аналітики також назвали найбільш ймовірні заходи російського Центробанку у випадку падіння нафтових цін до 40 дол. за барель. Більшість аналітиків зійшлися на тому, що регулятор в першу чергу почне використовувати резерви для того, аби  підтримати національну валюту. На другому місці - зростання ключової ставки, на третьому - введення заходів щодо обмеження капіталу.

Серед можливих заходів також називаються: введення державного управління банківською системою і оголошення корпоративних дефолтів.

Нагадаємо, 28 серпня вартість нафти марки Brent зранку зросла до 47,85 дол. за барель.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram