Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 23 травня 2019 12:31
Новини: Політика
10965

НБУ 24 вересня введе в обіг дві нові монети

Національний Банк України з 24 вересня вводить в обіг нові монети, які присвячені: 100-річчю з дня заснування у Львові першої професійної громадської організації лікарів та символу України - калині. Про це ІМК повідомили у прес-службі Нацбанку.

На аверсі монети "Українському лікарському товариству" розміщено: угорі малий Державний Герб України, під яким рік карбування монети - 2010, напис півколом національний банк україни, у центрі - логотип Всеукраїнського лікарського товариства в оточенні стилізованого рослинного орнаменту, під яким номінал - 2/гривні, праворуч - логотип Монетного двору Національного банку України. На реверсі монети зображено емблему Українського лікарського товариства у Львові, де було засновано першу професійну організацію лікарів, та по колу розміщено написи: Українське Лікарське Товариство, унизу - 100 років.

На аверсі монети "Калина червона" в намистовому колі розміщено малий Державний Герб України, над яким - рік карбування монети - 2010; між намистовим колом і кантом монети - кругові написи: Національний Банк України (угорі), 2 гривні (унизу), а також позначення металу, його проби - Au 999,9 (ліворуч), маси - 1,24 та логотип Монетного двору Національного банку України (праворуч). На реверсі монети ззображено гілку калини та розміщено півколом написи: Калина Червона ∙ Viburnum Opulus.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...