Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 21 травня 2019 10:01
Новини: Політика
7710

В.Литвин зустрівся з делегацією Ради директорів ЄБРР

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин у п`ятницю зустрівся з делегацією Ради директорів Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Про це ІМК повідомили у прес-службі ВР.

На початку зустрічі В.Литвин зазначив, що в Україні високо цінують співпрацю з ЄБРР, і розраховують на її розширення, зокрема, у питанні підготовки до чемпіонату "ЄВРО-2012".

Важливим напрямком співробіництва з ЄБРР В.Литвин назвав фінансування заходів ядерної безпеки, проекти, пов`язані із впровадженням енергозберігаючих технологій та відновлювальних джерел енергії.

Торкаючись внутрішньополітичної ситуації, Голова Верховної Ради наголосив, що українська влада "налаштована на здійснення радикальних реформ". Деякі рішення, за словами керівника парламенту, є непопулярними, але необхідними для країни.

Ключовим завданням для парламенту і уряду В.Литвин назвав ухвалення Податкового кодексу, і на його основі - Державного бюджету-2011, який, за словами Голови Верховної Ради, має бути "повністю реальним". Він підкреслив, що парламент спільно з урядом працюють над розв`язанням проблем, які існують в економічній сфері, зокрема, над законопроектами, спрямованими на подолання корупції, наголосивши при цьому, що "сьогодні не ухвалено жодного популістського рішення".

В.Литвин також запропонував делегації надати рекомендації щодо Податкового кодексу, зазначивши, що українська сторона прагне до високої якості цього документу. "Ми розраховуємо працювати над Податковим кодексом до середини листопада із паралельною роботою над проектом бюджету", - сказав він.

У свою чергу, керівник делегації, Директор від Європейської комісії Вассілі Лелакіс високо оцінив політичну стабільність в Україні і прагнення влади до здійснення реформ, і запевнив, що ЄБРР у співпраці з іншими міжнародними фінансовими інституціями і надалі надаватиме Україні необхідну допомогу у здійсненні реформ, спрямованих на розвиток економіки. Зокрема, за його словами, "у планах - фінансування трьох важливих проектів на суму близько 2 млрд. євро, які здійснюватимуться під гарантії держави".

В.Лелакіс зазначив, що ділові кола "покладають великі сподівання" на ухвалення Податкового кодексу, який, за його словами, має забезпечити стабільність і прозорість податкової системи в Україні. "Необхідно, щоб цей документ носив недискримінаційний характер і створював сприятливе середовище для бізнесу", - сказав він. Велике значення для збільшення обсягу інвестицій в Україну має також ухвалення антикорупційного законодавства, зазначив В.Лелакіс.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...