Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
80370

Триває реконструкція зоопарку у Луцьку

ЛУЦЬК-КИЇВ. 18 вересня. УНН. До луцького зоопарку на оглядовий візит прибули представники з Чернівців. Луцький міський голова Микола Романюк та секретар Луцької міської ради Сергій Григоренко разом з гостями оглянули зоопарк, а також проінспектували хід робіт щодо облаштування нових вольєрів для ведмедів та левів, повідомляє кореспондент УНН.

Слід зазначити, що вищезгадана реконструкція проходить в рамках проекту "Модернізація зоопарку в Замості та Луцьку".

Секретар Чернівецької міської ради Ярослав Кушнір розповів, що коли в їхньому місті перебувала делегація від Луцька, то її представники зауважили, що у Чернівцях нема зоопарку, тому вони запросили їх до Луцька на оглядову екскурсію звіринцем.

"Як нам розповіли, ви отримали польський грант на реконструкцію цього зоопарку, тому у вас є досвід співфінансування з європейськими інститутами. Це нам цікаво. Ми також хочемо вивчити досвід, як ви оберігаєте свою стару частину міста", - сказав він.

У зоопарку гості змогли оглянути майбутні вольєри для левів та ведмедів. Працівники звіринцю розповіли, що в новому вольєрі для левів зможуть знаходитись до восьми особин. Відтак, тепер леви зможуть розмножуватись у зоопарку та вирощувати там своє потомство.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram