Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Четвер, 20 червня 2019 12:32
Новини: Політика
16140

Україна та Гаїті підписали комюніке про встановлення дипломатичних відносин

У рамках загальнополітичних дебатів 65-ї сесії ГА ООН у Нью-Йорку міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко та міністр закордонних справ Республіки Гаїті Марі-Мішель Рей підписали Спільне комюніке між Україною та Республікою Гаїті про встановлення дипломатичних відносин. Про це ІМК повідомили у прес-службі МЗС.

Формалізація взаємин сприятиме розвитку двосторонніх стосунків і співробітництва між двома країнами, а також слугуватиме покращенню захисту інтересів наших громадян на території цієї держави.

Варто зазначити, що Україною нещодавно було зроблено добровільний внесок до Центрального фонду ООН з реагування на надзвичайні ситуації у сумі більше ніж півмільйона доларів США на цілі подолання наслідків стихійного лиха на Гаїті, яка до цього часу перебуває у стані відновлення внаслідок нищівного землетрусу 12 січня 2010 року.

Українською стороною також розглядається запит Секретаріату ООН щодо участі спеціального поліцейського підрозділу МВС України в Місії ООН зі стабілізації на Гаїті (МООНСГ).

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram