Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Четвер, 27 червня 2019 07:24
Новини: Політика
10905

Вимоги про відставку А.Гриценка є безпідставними - В.Литвин

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає безпідставними вимоги винести на розгляд парламенту питання про відставку голови парламентського Комітету з питань національної безпеки й оборони Анатолія Гриценка. Про це ІМК повідомили у прес-службі ВР.

В.Литвин також зазначив, що це не перше подібне звернення. Керівник парламенту сказав, що до нього вже зверталися з аналогічним проханням чотири народних депутати, які не є членами цього Комітету. "Але до мене надійшло також звернення від першого заступника голови Комітету Сергія Гриневецького, який стверджує, що ці "наскоки" позбавлені будь-яких підстав", - зазначив він.

Таким чином, на думку В.Литвина, претензії до А.Гриценка "є лише політичною оцінкою діяльності голови Комітету". При цьому він наголосив, що А.Гриценко є "керівником одного з тих комітетів, до організації роботи якого у мене як очільника парламенту немає жодної претензії". В.Литвин зазначив, що голова Комітету з питань національної безпеки й оборони завжди "виступає з позиції усього Комітету, тоді як багато інших виступають зі своєю власною позицією, видаючи її за колективну, що призводить до суперечок".

В.Литвин також нагадав, що право порушувати питання про відкликання голови Комітету мають голова Верховної Ради, члени цього комітету та власне депутат, який очолює Комітет.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram