Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 19 жовтня 2019 10:01
Новини: Політика
13230

Міліція та ЗМІ створять систему взаємодії - МВС

Створити систему взаємодії між міліцією та представниками ЗМІ, коли б обидві сторони могли розуміти одна одну, - таке одне з основних завдань Інформаційної ради МВС України було сформовано в ході обговорення функцій цього новоствореного органу під час першого його засідання, яке відбулося сьогодні в МВС України. Про це ІМК повідомили у ДЗГ МВС.

До складу цієї дорадчо-консультативної інституції увійшли люди, які вагомо заявили про себе в мас-медійному просторі, мають значний досвід роботи щодо створення інформаційного продукту, здатні впливати на суспільну думку та значною мірою формують її завдяки передачі інформації крізь призму певного журналістського бачення всього, що відбувається навкруги. Очолив Інформаційну раду голова Національної спілки журналістів України Ігор Лубченко.

Учасники засідання обговорили головні завдання, які наразі викликані часом. Зокрема, йшлося про необхідність постійного активного діалогу зі ЗМІ, адже без активної взаємодії із громадянським суспільством неможливо надійно захищати права людини, охороняти громадський порядок, а загалом забезпечувати верховенство права в державі. У свою чергу, відкритість силової структури, яка працює в безпосередньому тісному контакті з людьми, дозволить здійснювати контроль суспільства за діяльністю органів внутрішніх справ та сприятиме формуванню об‘єктивного ставлення до міліції.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram